Milani ofroi yllin e tij dhe para për mbrojtësin, rivalët refuzuan ofertën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 15, 2020 | 19:42


Milani ofroi yllin e tij dhe para për mbrojtësin, rivalët refuzuan ofertën

Milani është prej kohësh i interesuar për mbrojtësin e Fiorentinës, Nikola Milenkoviç. Sipas “Tuttosport” kuqezinjtë kanë ofruar mesfushorin Lukas Pakueta dhe 10 milionë euro për Milenkoviç, por klubi vjollcë ka refuzuar.

Nikola+Milenkovic+ACF+Fiorentina+v+Atalanta+-267CpISxOrl

Presidenti i Fiorentinës, Komiso dëshiron vetëm para kesh për lojtarin e tij. Forentina kërkon 45 milionë euro për Milenkoviç.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com