Milani me plan të qartë për të ardhmen, kuqezinjtë “piketojnë” mbrojtësin e talentuar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 12, 2020 | 16:25


Milani me plan të qartë për të ardhmen, kuqezinjtë “piketojnë” mbrojtësin e talentuar

Në kërkimet e një mbrojtësi të ri qendre për sezonin e ardhshëm, Milani vazhdon të ndjekë me shumë interes edhe Uesli Fofananë, talentin 19-vjeçar të St. Etienës.

fofana

“Sky Sports” zbulon edhe kërkesën financiare që klubi francez ka për kuqezinjtë, 30 milionë euro.

Drejtuesit e Milanit kanë kohë që diskutojnë me homologët e tyre francezë për transferimin e mbrojtësit 1.90 metra të gjatë.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com