Milani dhe Juventusi projektojnë shkëmbimin e bujshëm, vazhdojnë bisedimet mes palëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 28, 2020 | 0:52


Milani dhe Juventusi projektojnë shkëmbimin e bujshëm, vazhdojnë bisedimet mes palëve

Milani dhe Juventusi po punojnë për të përfunduar një marrëveshje shkëmbimi, e cila përfshin Paketa dhe Bernardeski.paketa

Sipas asaj që shkruan “Tuttomercatoweb”, palët janë në bisedime dhe ky shkëmbim pëlqehet shumë nga të dyja klubet. Sulmuesi italian pëlqehet shumë nga Milani, pasi do të përshtatej shumë mirë me skemat e Piolit dhe e duan në ekip.

E njëjta vlen edhe për Paketa, i cili do të gjente hapësira te Juventusi, pasi Ramsej nuk po bind me paraqitjet e tij. bernadeski

Problemi që marrëveshja nuk po mbyllet përfundimisht është se bardhezinjtë kërkojnë plus para, pasi e vlerësojnë Bernardeskin më të shtrenjtë se Paketa.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com