Milan dhe Inter vijnë me idenë e bujshme, gati të shkëmbejnë dy mesfushorët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 8, 2020 | 23:47


Milan dhe Inter vijnë me idenë e bujshme, gati të shkëmbejnë dy mesfushorët

Milan dhe Inter po mendojnë një shkëmbim të bujshëm në merkato. Kuqezinjtë dhe zikaltërit po mendojnë që të shkëmbejnë kokë më kokë dy mesfushorët e tyre, Kesin dhe Vesinon.

kesi vecino

 

Konte dëshiron më shumë muskuj në mesfushë, ndërsa Milani preferon më shumë Galiardinin sesa Vesinon. Nëse dështon pista Kesi, Interi do synojë Vidalin e Barcelonës. Shkëmbime janë bërë edhe më përpara mes Interit dhe Milanit, dhe edhe ky shkëmbim ka gjasa të mëdha të ndodhë.

Bisedimet vazhdojnë mes dy skuadrave të Milanos.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com