Mesfushorë me shumicë, ja si ndryshon organika e Partizanit me afrimet e reja (Formacioni i mundshëm)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 22, 2022 | 18:54


Mesfushorë me shumicë, ja si ndryshon organika e Partizanit me afrimet e reja (Formacioni i mundshëm)

Me ardhjen e Atanaskoskit, Partizani e forcon akoma më shumë anën e majtë të mbrojtjes. Dy ditë më parë të kuqtë huazuan Edison Ndrecën nga Kukësi për sfidat e Ligës së Konferencës.

partizani4

Në pritje të zyrtarizimit aktualisht janë Da Silva dhe Romero, teksa drejtuesit janë në kërkim të alternativave të tjera në mbrojtje, por edhe të sulmuesve cilësorë, që do të arrinin të bënin diferencën në Europë dhe në Kategorinë Superiore.

Me ndryshimet e fundit, formacioni i Partizanit pasurohet akoma më shumë. Mesfusha është padyshim një nga repartet me më shumë emra. Mehmeti ka plot gjashtë mesfushorë qendre në dispozicion. Ndërkohë, Matondo vijon të jetë larg skuadrës.

FORMACIONI I MUNDSHËM:

54535345455

PANORAMASPORT.AL