MESAZHI/ U diagnostikua me koronavirus, futbollisti shqiptar jep lajmin e mirë për të gjithë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 22, 2020 | 19:49


MESAZHI/ U diagnostikua me koronavirus, futbollisti shqiptar jep lajmin e mirë për të gjithë

Futbollisti shqiptar Valdrin Mustafa, i cili u konfirmua si lojtari i parë shqiptar i infektuar me koronavirus, rrëfen se shëndeti i tij është përmirësuar dhe pret të marrë përgjigjen përfundimtare nëse e ka kaluar këtë virus.

VALDRIN MUSTAFA

Në një mesazh të shpërndarë në profilin e tij në “Instagram”, lojtari i Hanover 96 II dhe Kosovës U21, bën me dije se ka lënë pas pjesën më të rrezikshme dhe është optimist se përgjigjia e analizave mjekësore do të rezultojë këtë herë negative ndaj COVID-19.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com