Merkatoja e Milanit, drejtuesit e “Djallit” shkojnë në Skoci

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 12, 2020 | 16:00


Merkatoja e Milanit, drejtuesit e “Djallit” shkojnë në Skoci

Tre futbollistë janë nën vëzhgim për mbrojtjen e Milanit sezonin e ardhshëm. Dhe mes tyre është edhe Kristofer Ajer, qendërmbrojtësi i datëlindjes 1998 i Sëlltikut.

DUBLIN, IRELAND - JULY 30: Kristopher Ajer of Celtic during the International Champions Cup series match between Barcelona and Celtic at Aviva Stadium on July 30, 2016 in Dublin, Ireland. (Photo by Charles McQuillan/Getty Images)

Kuqezinjtë kanë nisur kontaktet e para sipas “Sky Sports”, që i referohet edhe një tjetër emri të dëshiruar në merkaton e kësaj vere. Bëhet fjalë për Dajot Upamekanon, mbrojtësin e Lajpcigut, por kartoni i tij është shumë i shtrenjtë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com