Mediat italiane: La Kamera ndërpret kontratën me klubin e Partizanit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 6, 2017 | 22:08

Mediat italiane: La Kamera ndërpret kontratën me klubin e Partizanit

Sipas mediave italiane, më saktë “Tuttomercatoweb”, Xhovani La Kamera ka ndërprerë me mirëkuptim marrëveshjen me Partizanin. Futbollisti i datëlindjes 1983, do të kthehet të luajë në Itali, në Serinë C, ku ka edhe disa oferta.

la kamera partizani

Lojtari ishte afrimi i parë pas ardhjes së Mark Iulianos tek Partizani në verë, dhe shihej si një përforcim cilësor në repartin e mesfushës.


www.minuta90.com