Mediat italiane: La Kamera ndërpret kontratën me klubin e Partizanit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

2018/07/15 05:00 PM
France 4 Croatia 2
2018/07/14 04:00 PM
Belgium 2 England 0
2018/07/11 08:00 PM
Croatia 2 England 1
2018/07/10 08:00 PM
France 1 Belgium 0
2018/07/07 08:00 PM
Russia 2 Croatia 2

Postuar: Dhjetor 6, 2017 | 22:08

Mediat italiane: La Kamera ndërpret kontratën me klubin e Partizanit

Sipas mediave italiane, më saktë “Tuttomercatoweb”, Xhovani La Kamera ka ndërprerë me mirëkuptim marrëveshjen me Partizanin. Futbollisti i datëlindjes 1983, do të kthehet të luajë në Itali, në Serinë C, ku ka edhe disa oferta.

la kamera partizani

Lojtari ishte afrimi i parë pas ardhjes së Mark Iulianos tek Partizani në verë, dhe shihej si një përforcim cilësor në repartin e mesfushës.


www.minuta90.com