Media afrikane: Ngo refuzon ofertën e Tiranës, sulmuesi drejt divorcit me bardheblutë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 6, 2020 | 23:22


Media afrikane: Ngo refuzon ofertën e Tiranës, sulmuesi drejt divorcit me bardheblutë

Majkëll Ngo thuhet se ka refuzuar kontratën e re të Tiranës për të luajtur dhe dy vite të ardhshme me kampionët e Shqipërisë.
MAJKELL NGO
Sulmuesi anglez mund të largohet si lojtar i lirë pasi i skadon kontrata me 25-kampionët kryeqytetas. Lajmi bëhet me dije nga media nigeriane “Allnigeriasoccer.com”.

“Panorama Sport” ka raportuar se Ngo ka prerë biletë udhëtimi për në Angli dhe duket shumë e vështirë që ai të luajë për bardheblutë.

artitkulli

Ekstrakti nga artitukulli i “Allnigeriasoccer.com” Majkëll Ngo.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com