Me të brendshme seksi në shtrat, ja çfarë bën e dashura e Nejmar kur futbollisti i kërkon për të ngrënë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 23, 2020 | 21:40


Me të brendshme seksi në shtrat, ja çfarë bën e dashura e Nejmar kur futbollisti i kërkon për të ngrënë

Trekëndëshi i dashurisë Nejmar, Natalia Barulich dhe Maluma pushtoi titujt e mediave pasi modelja “i dha duart” këngëtarit për të lidhur me shokun e tij të ngushtë, yllin e PSG.

Pasi çifti bënë publike lidhjen, ata u kritikuan dhe u komentuan shumë në mediat rozë. Megjithatë asnjëri prej tyre nuk u kushtoi rëndësi fjalën por nisën lidhjen e tyre më të dashuruar se kurrë.

Herë pas herë, Nejmar dhe Natalia Barulich ndajnë momente me njëri-tjetrit në rrjetet sociale, ku nuk mundojnë as pozat e nxehta të modeles.

Së fundmi, 38-vjeçarja postoi foto joshëse në Instagram.  Ajo pozoi e veshur me të brendshme seksi transparente dhe e shtrirë në shtrat, duke treguar se kështu e pret futbollistin kur ai i kërkon për të ngrënë.

“Kur i dashuri të kërkon për të ngrënë 🍒,”- shkroi Natalia krahas fotove hot. Zeshkania seksi i vuri flakën rrjetit teksa vuri në pah linjat e saj elegante trupore.

/Panoramaplus.al

        
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com