Me ndriçim dhe fushë cilësore, klubi i Kategorisë së Dytë zbulon projektin e stadiumit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 29, 2020 | 11:40


Me ndriçim dhe fushë cilësore, klubi i Kategorisë së Dytë zbulon projektin e stadiumit

Klubi i Kategorisë së Dytë, Maliqi ka zbuluar ditën e sotme projektin e stadiumit “Johan Asko”.

ddd

Punimet për këtë stadium pritet që të nisin në muajn mars, pasi projekti është gati të futet në procedurat e tenderimit.

Fusha do të jetë sintetike me të gjitha shtresat e duhura, madje pritet që në stadium të ketë edhe ndriçim.

84357136_125005478749175_1946808185926975488_n 84054706_621579785258330_2630821031060701184_n

Njoftimi i klubit:

“Një falenderim për Kryetarin e Bashkisë Maliq që po ndjek me prioritet projektin e stadiumit Jovan Asko. Projekti që shihni ne foto është gati për tu futur në procedurat e tenderimit . Duke shpresuar që cdo gjë të shkojë sipas parashikimeve”.

maliqi

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com