“Më kërkuan seks kur firmosa dhe nuk më paguan”, rrëfimi i ish-basketbollistes: Krenare që nuk hapa këmbët për…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 15, 2020 | 0:05


“Më kërkuan seks kur firmosa dhe nuk më paguan”, rrëfimi i ish-basketbollistes: Krenare që nuk hapa këmbët për…

Ish-kapitenia e Serbisë në Basketboll, Milica Daboviç, është dashur të luftojë disa herë kundër kërkesave për seks që kishin shkruar në drejtim të saj.pjimage (1)

Në një intervistë të dhënë së fundmi, 38-vjeçarja ka zbuluar se gjatë karrierës së saj i janë ofruar disa herë oferta për seks, por ajo i ka refuzuar, duke thënë se kështu e shikon veten me krenari në pasqyrë.

“Një president klubi dëshironte seks me mua, por unë nuk pranova. 3 muaj pas kësaj ata më larguan nga skuadra, madje as nuk më paguan për këtë periudhë. Megjithatë kjo nuk ishte hera e vetme, pasi njëherë nënshkrova kontratë me një klub dhe menjëherë pas kësaj, presidenti kërkoi që unë të shkoja në shtrat me të, unë refuzova dhe u largova menjëherë.

Jam e lumtur që nuk i kam hapur kurrë këmbët, pasi kam ndërgjegje të pastër dhe shikohem në pasqyrë me krenari.”, u shpreh Daboviç.

1000full-milica-dabovic Cl39BusWMAAUVub 2f418c0b5833b0c9610b1d70583ae62e
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com