“Më keni bërë tifozin tuaj”, Shpëtim Gjika i thur elozhe Vllaznisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 15, 2021 | 21:20


“Më keni bërë tifozin tuaj”, Shpëtim Gjika i thur elozhe Vllaznisë

Vllaznia ka fituar simpatinë e të gjithëve, me rezultatet e suksesshme dhe lojën e bukur që ka zhvilluar këtë sezon. Shkodranët kanë marrë elozhe së fundmi edhe nga ish-presidenti i Flamurtarit, Shpëtim Gjika, i cili nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, në “Facebook”, ka komplimentuar Vllaznisë për gjithçka.

shpetim-gjika-stadium

“Bravo Vllaznia! Futboll sulmues dhe cilësor që të dhuron kënaqësi. Grup me djem që luajnë plotë dëshirë dhe sakrificë. Trajner me mentalitet fitues i shkrirë me ambientin dhe drejtuesit. Forca Vllaznia! Vllaznia kampion! Në mungesë të Flamurtarit më keni bërë tifozin tuaj”, shkruan Gjika, në postimin në “Facebook”.

Gjika

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/