“Më dërgonte mesazhe ‘hot’ dhe bënim lojëra seksi së bashku”, modelja 23-vjeçare zbulon jetën e dyfishtë të yllit francez

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 13, 2020 | 16:15

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

“Më dërgonte mesazhe ‘hot’ dhe bënim lojëra seksi së bashku”, modelja 23-vjeçare zbulon jetën e dyfishtë të yllit francez

Aleks Lakazet dhe partnerja e tij Manon Mogavero prej më shumë se 5 vitesh jetojnë bashkë. Por pas transferimit të futbollistit në Londër në radhët e Arsenalit, sulmuesi francez me sa duket ka nisur të bëjë një jetë të dyfishtë. 

alexandre-lacazette-cheats-on-manon-mogavero-his-girlfriend-with-a-club-girl-1

Lajmin e ka zbuluar gazeta britanike “The Sun”, e cila ka publikuar një intervistë të një vajze që punon në një prej klubeve të natës në Londër. 23-vjeçarja Funda Gedik ka nxjerrë zbuluar futbollistin, teksa ka rrëfyer marrëdhënien e saj me të.

“Aleks ka bërë gjithçka për të më bindur që të dilja me të. Më premtoi botën dhe më trajtonte si një princeshë. Shkonim rregullisht së bashku në hotele luksi në Londër”, rrëfen britanikja seksi.

ASP_Lacazette05jpg-JS519198729

Pas tre muajsh lojtari francez i kishte treguar që ishte në një lidhje të gjatë: “U shokova pasi besoja se ishte ‘single’. Më kishte premtuar se do të kishim një të ardhme së bashku. Vinte dhe më merrte me Ferrari, e nuk shqetësohej aspak nëse na shikonin bashkë”. Më pas, Funda Gedik flet edhe për momentet intime që ka pasur me francezin:

10874525nintchdbpict000551220245jpegd377693284b1644e403b69d80e18c1f7-ad4e544563753d8f73d0b25af30e22eb

“Më dërgonte mesazhe ‘hot’ dhe shpeshherë bënim lojëra seksi së bashku”. Tashmë që gjithçka është publike, pritej reagimi i të dashurës së parë, por deri tani sipas mediave britanike çifti vijon të jetë sërish në krah të njëri-tjetrit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com