Mbylli bashkëpunimin me Skënderbeun, lojtari prezantohet te Gjilani në Kosovë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 10, 2020 | 23:13


Mbylli bashkëpunimin me Skënderbeun, lojtari prezantohet te Gjilani në Kosovë

Enea Koliçi pasi njoftoi largimin nga Skënderbeu, është prezantuar ditën e sotme te Gjilani në Kosovë, ndonëse kalimi i lojtarit të skuadra kosovare ishte zyrtarizuar prej kohësh.

kolici

Koliçi është prezantuar ditën e sotme me Gjilanin dhe do të vihet nën urdhrat e trajnerit, Gentjan Mezani.

Gjilani përballet me Tre Pene në Ligën e Europës, për fazën paraeliminatore dhe tashmë në ekip do jetë një vlerë e shtuar si Enea Koliçi, i cili ka treguar paraqitje të shkëlqyera më çdo skuadër që ka luajtur.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com