Mbrojtësi i Partizanit i jep zyrtarisht “duart”: Më vjen keq që nuk solla titullin në klub

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 1, 2018 | 15:26

Mbrojtësi i Partizanit i jep zyrtarisht “duart”: Më vjen keq që nuk solla titullin në klub

Arbnor Fejzullahi i ka dhënë zyrtarisht lamtumirë Partizanit. Nëpërmjet një statusi në Facebook, ai deklaron se nga sot në 1 korrik, nuk është më pjesë e klubit të kuq.

fejzullahu

Te nduar miq dua te njoftoj se nga sot nuk jam me pjese e Fk Partizanit pasi mbarova kontraten me klubin, falemenderoj klubin per keto 4 vite qe kaluam bashk,presidentin Gaz demi dhe gjith treneret qe kalova ne kte periudhe te ky klub, gjith edhe tifozet #UG# qe me vjen keq qe gjat ksaj periudha nuk arrita te ia sjell at titull qe i mungon prej kohesh

Capture

www.minuta90.com