Mbrojtësi i Milanit flitet për histori rozë me modelen seksi, Erjona Sulejmani tregon të vërtetën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 20, 2019 | 19:22


Mbrojtësi i Milanit flitet për histori rozë me modelen seksi, Erjona Sulejmani tregon të vërtetën

Përveç zërave nga merkato, gjithmonë aludime ka edhe për futbollistët në lidhje me jetën e tyre jashtë fushave.

laura kremaski

I tillë është rasti i mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez, i cili përflitet për një lidhje me modelen seksi Laura Kremaski.

teo hernandez

Por, në një postim në “Instagram”, është ish-gruaja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani, që njëkohësisht është mikeshë e Laurës, e cila mohon gjithçka. “E vetmja gjë zyrtare është se edhe unë, edhe Laura nuk dimë asgjë rreth këtyre fjalëve” – mësohet të jetë shprehur Erjona.

laura kremaski13 laura kremaski11 laura kremaski10 laura kremaski9 laura kremaski8 laura kremaski7 laura kremaski6 laura kremaski5 laura kremaski4 laura kremaski3 laura kremaski2 laura kremaski1

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com