Mbrojtësi i Kombëtares i bashkohet fushatës për Dukën: Na ke udhëhequr drejt ëndrrave tona

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 11, 2018 | 18:39

Mbrojtësi i Kombëtares i bashkohet fushatës për Dukën: Na ke udhëhequr drejt ëndrrave tona

Pas zyrtarizimit të kandidimit për një tjetër mandat si president i FSHF, të shumë kanë qenë reagimet e futbollistëve aktualë, apo edhe trajnerëve, që kanë dalë në mbështetje të Dukës. Andi Lila ka postuar një video në Instagram, me përshkrimin në video:  “Te uroj me zemer te fitosh dhe suksese.…

Pas zyrtarizimit të kandidimit për një tjetër mandat si president i FSHF, të shumë kanë qenë reagimet e futbollistëve aktualë, apo edhe trajnerëve, që kanë dalë në mbështetje të Dukës.

lila duka

Andi Lila ka postuar një video në Instagram, me përshkrimin në video:  “Te uroj me zemer te fitosh dhe suksese. Na ke udhehequr drejt endrrave tona te femijerise!”

 


1 comment Shfaq Komente Fshih komente
  • Shko mor zar,lojtar per kombtare ishe ti. Se t merrte duka ne kombetare pranej thu kshu.
    Shef interesin tat para futbollit shqiptar qe ka perfundu ne stadiume bosh dhe bixhoz nga ky duka jot

Shkruaj nje koment

www.minuta90.com