Mbrëmje e mallkuar për yllin e futbollit, i grabitet shtëpia në Itali

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 6, 2020 | 15:34


Mbrëmje e mallkuar për yllin e futbollit, i grabitet shtëpia në Itali

Mbrëmja e djeshme ka qenë e mallkuar për futbollistin e Fiorentinës Frenk Riberi.
1572262325_385878_noticia_normal
Shtëpia e lojtarit të Fiorentinës në Firence është grabitur. Karabinierët mbërritën në vendin e ngjarjes dhe raportojnë se ish-yllit të Bajern Mynihut i janë grabitur bizhuteri dhe shumë sende me vlerë.

Riberi u dëmtua dje në ndeshjen kundër Parmës në kyçin e këmbës dhe tashmë i duhet të përballet dhe me ngjarjen tjetër të rëndë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com