Mbape drejt Real Madridit, PSG-ja e gjen zëvendësuesin te Barcelona

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 12, 2019 | 17:35


Mbape drejt Real Madridit, PSG-ja e gjen zëvendësuesin te Barcelona

Kilian Mbape shihet gjithnjë e më larg PSG-së, teksa së fundmi nuk po rinovon as kontratën e tij me klubin francez.Mbape

Për shkak se rinovimi mungon, janë shtuar edhe zërat për një kalim të mundshëm të sulmuesit te Real Madridi.

Pikërisht tashmë edhe drejtuesit e Parisit, kanë filluar të mendojnë për zëvendësuesin e Mbapesë. Sipas asaj që shkruan “Four Four Two”, parisienët kanë hedhur sytë nga një sulmues tjetër francez.1560105323_779520_1560105477_noticia_normal

Antuan Grizman është një nga lojtarët e preferuar të drejtuesve të kampionëve të Francës, për të zëvendësuar Mbapenë, në rast se ky i fundit largohet. Për Grizmanin, PSG-ja kishte shfaqur interes edhe më parë, por pamundur të arrijnë një marrëveshje.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com