Mashtrimi epik/ I tha se do të shkonte me pushime, si e braktisi ish-ylli i Senegalit Miss-in për t’u martuar në fshehtësi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2022 | 23:25

Mashtrimi epik/ I tha se do të shkonte me pushime, si e braktisi ish-ylli i Senegalit Miss-in për t’u martuar në fshehtësi

Një mashtrim ekip i ish-yllit të Senegalit Papis Sise, ka dalë së fundmi në skenë, teksa është duke bërë xhiron e mediave rozë. Sulmuesi i tha një ish të dashurës se ai po shkonte me pushime gjatë kohës që ishte pjesë e Njukastëllit në Angli, më pas shkoi në Paris dhe u martua me dikë tjetër në fshehtësi.

SISE

Modelja  Rashel Graham mbeti e shtangur pasi pa fotot e sulmuesit në dasmën e tij me volejbollisten Diallo Auo në Paris, pasi ai i tha asaj se po shkonte jashtë vendit për pushime. Sise e kishte mashtruar Miss-in, duke i thënë se nuk kishte të dashur tjetër në atë kohë.

RASHEL SISE

Në lidhje me këtë ngjarje në kufijtë e absurdes, Rashel Graham u shpreh: “U ndjeva e  lënduar dhe e neveritur kur mësova se Papis është martuar pa e ditur unë pasi kemi kaluar kaq shumë kohë së bashku.

PAIS

Por kjo është jeta e tij dhe nëse kjo është ajo që ai ka zgjedhur të bëjë, nuk mund të bëj asgjë për këtë. Thjesht do të doja që ai të kishte mirësjelljen të më thoshte fillimisht”, deklaroi ajo.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"