Martesa përrallore e Shvajnit me tenisten serbe në Venecia (FOTO)

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 12, 2016 | 20:24

Martesa përrallore e Shvajnit me tenisten serbe në Venecia (FOTO)

Mesfushori i njohur i kombëtares gjermane Bastian Shvajnshtaiger dhe tenistja serbe Ana Ivanoviç kanë zgjedhur Italinë për t’u martuar.

C_29_fotogallery_1014832__ImageGallery__imageGalleryItem_14_image

Ceremonia e martesës u zhvillua në Venecia.

C_29_fotogallery_1014832__ImageGallery__imageGalleryItem_13_image

Të rrethuar nga të afërm dhe miq të ngushtë çifti pas ceremonisë mori një varkë dhe kaluan “Kanalin e Madh”, për të qëndruar në hotel “Aman”, vend i njohur edhe për martesën e dy viteve më parë mes Klunit dhe Alamudin.

C_29_fotogallery_1014832__ImageGallery__imageGalleryItem_15_image

C_29_fotogallery_1014832__ImageGallery__imageGalleryItem_6_image

C_29_fotogallery_1014832__ImageGallery__imageGalleryItem_7_image

C_29_fotogallery_1014832__ImageGallery__imageGalleryItem_18_image

C_29_fotogallery_1014832__ImageGallery__imageGalleryItem_17_image

C_29_fotogallery_1014832__ImageGallery__imageGalleryItem_31_image

 

www.minuta90.com