“Martesa më tremb”, befason Shakira: Dua që Pike të më shikojë si… dashnore

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 13, 2020 | 18:49

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

“Martesa më tremb”, befason Shakira: Dua që Pike të më shikojë si… dashnore

Shakira dhe futbollisti Xherard Pike janë prej çifteve më të famshme të botës së “showbiz”-it. Këngëtarja dhe mbrojtësi i Barcelonës kanë dhe dy fëmijë nga marrëdhënia e tyre.

Shakira

Së fundmi, Shakira ka befasuar me një dedikim për njeriun e zemrës. “Martesa më tremb, – thotë këngëtarja seksi. Nuk dua që Pike të më shikojë si një bashkëshorte. Preferoj të më shikojë si dashnore. Dua të jem fruti i tij i ndaluar”, është shprehur kolumbiania.

ec7e350989055815647f5fa4ba09243b

shakira-gerard-pique-photos-pics rs_560x415-131202085241-1024-Shakira-Gerard-Pique-Barcelona-DA-120213_copy

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com