Marrin fund zërat, Partizani licensohet për në UEFA

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 8, 2018 | 13:29

Marrin fund zërat, Partizani licensohet për në UEFA

Pjesëmarrja në Kupat e Europës mbetet objektiv për t’u realizuar nga Partizani në katër javët e mbetura të kampionatit. Së fundmi, kanë qarkulluar zëra se Partizani ka probleme dhe nuk licencohet në UEFA për këtë edicion.

31961012_10211534174698931_1723588732575023104_n (1)

Por “Panorama Sport” ka siguruar shkresën që FSHF i ka nisur klubit të kuq, ku i konfirmon licencimin për në Kupat e Europës për edicionin 2018- 2019. Shkresa mban firmën dhe vulën e Sekretarit të Përgjithshëm të FSHF-së, Ilir Shulku.

www.minuta90.com