Maqedonia dhe produkti vendës, “vitrinat” e pëlqyera të Partizanit në merkato

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 25, 2022 | 16:34


Maqedonia dhe produkti vendës, “vitrinat” e pëlqyera të Partizanit në merkato

Partizani është pa dyshim një nga klubet më aktive në merkato. Të kuqtë së fundmi zyrtarizuan Atanaskoskin, një mbrojtës me CV shumë të mirë dhe i aktivizuar rregullisht, të paktën që nga marsi i vitit të shkuar.

partizani

Nëse u bëjmë një skaner lojtarëve të afruar deri më tani, mund të shihet qartë se Partizani është përqendruar në tregun vendës dhe në atë maqedonas për të mbuluar hapësirat e lëna nga të larguarit, si dhe për të forcuar skuadrën.

Gjithashtu, siç mund të shihet në tabelën e mëposhtme, ka lojtarë që nuk janë aktivizuar rregullisht në ish-ekipet e tyre.

AFRIMET NË MERKATO:

756767567

675676756

PANORAMASPORT.AL