“Mallkim” tek PSG, dëmtohet edhe trajneri Tushel në stërvitje

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 7, 2020 | 19:51


“Mallkim” tek PSG, dëmtohet edhe trajneri Tushel në stërvitje

Tek PSG nuk po gjejnë qetësi me dëmtimet. Pas Mbapesë dhe Verratit, tashmë është dëmtuar edhe trajneri Tomas Tushel.

psg ..

Gjermani ka psuar një incident në stërvitje dhe mësohet se ka ndrydhur kaviljen e majtë. Mungesa të konfirmuar për ndeshjen ndaj Atalantës në Champions, janë Mbape dhe Verrati.

Ndërsa në finalen e Kupës së Ligës ndaj Lionit u dëmtuan dhe janë në dyshim edhe Silva, Markuinjos dhe Ikardi.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com