Makina e re 265 mijë paund, rojet nuk e njohin futbollistin e Sitit. Nervozohen shokët e skuadrës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 23, 2020 | 22:42


Makina e re 265 mijë paund, rojet nuk e njohin futbollistin e Sitit. Nervozohen shokët e skuadrës

Xhon Stons i ka blerë vetes një makinë “Rolls Royce” me vlerë 265 mijë paund. Por dhurata e fundit i ka hapur probleme mbrojtësit të Sitit për të hyrë në qendrën stërvitore mëngjesin e së mërkurës. 

Makina e re

Sipas “The Sun”, stafi i sigurisë nuk e ka njohur 25-vjeçarin dhe e ka ndaluar në hyrje për të identifikuar kush fshihej pas mjetit luksoz.

NINTCHDBPICT000556299893

Kjo procedurë shtoi trafikun dhe shokët e skuadrës që vinin më pas u nervozuan duke u rënë borive, pasi nuk e dinin se përse ishte bllokuar hyrja.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com