Majk Tajson, leksione boksi për tenisten Serena Uilliams

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 21, 2019 | 17:38

Boks Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Te tjere

Majk Tajson, leksione boksi për tenisten Serena Uilliams

Legjenda e boksit Majk Tajson duket se tashmë i ka lënë pas kohët e vështira dhe i është kthyer një jete normale. 

tyson

Ish-kampioni i botës është shumë aktiv në media si dhe në rrjetet sociale, ku mban rregullisht të informuar fansat e tij të shumtë.

tyson and serena

Së fundmi, 53-vjeçari është shfaqur në krah të një tjetër legjende siç është tenistja Serena Uilliams. Tajson ka postuar një video në “Instagram” duke e mësuar tenisten se si të boksojë.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com