“Madona koncert në Vlorë”, ish-lojtari i Skënderbeut, ironi me fushën e Flamurtarit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 26, 2018 | 23:15

“Madona koncert në Vlorë”, ish-lojtari i Skënderbeut, ironi me fushën e Flamurtarit

Ish-futbollisti i Skënderbeut, Dinamos dhe Kastriotit, ka bërë ironi me fushën e Flamurtarit. “Fusha e Flamurtarit ishte skandalzoe. Nuk e kuptoj dot, sepse aty nuk ka pasur as aktivitee që të dëmtohet aq shumë.

matko djarmati

M’u duk sikur madona ka bërë ndonjë koncert aty dhe njerëzit e shumë kanë dëmtuar barin. Kukësi? Do ta ketë shumë të vështirë, sepse nuk do të luajë asnjë ndehsje në shtëpinë e vet. Kjo nuk është edhe aq e mirë për lojtarët”, ka thënë Matko Djarmati për “Supersport” pas ndeshjes.

www.minuta90.com