“Lutemi për Tetovën”, Partizani me fanella speciale para sfidës ndaj Teutës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 10, 2021 | 19:45


“Lutemi për Tetovën”, Partizani me fanella speciale para sfidës ndaj Teutës

 Tragjedia e ndodhur në Tetovë, dy ditë më parë, ku humbën jetën 14 pacientë të shtruar në spitalin COVID, për shkak të një shpërthimi, i tronditi të gjithë shqiptarët anë e mbanë botës dhe jo vetëm.

bandicam 2021-09-10 19-43-50-501

Ndërkohë klubi i Partizanit, ka bërë një gjest tepër fisnik, teksa zbritur në fushën e “Elbasan Arena” me fanella speciale, ku ishte stampuar shprehja “Lutemi për Tetovën”, duke iu shprehur mbështetje familjeve të viktimave dhe gjithë qytetarëve të Tetovës, për këtë tragjedi të rëndë.

Fanella

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/