Lushkja: Lojtarët vijnë e ikin, por forca e Laçit qëndron grupi

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 19, 2018 | 19:16

Lushkja: Lojtarët vijnë e ikin, por forca e Laçit qëndron grupi

Regi Lushkja, u shpall lojtari i ndeshjes në barazimin e Laçit ndaj Kukësit, dhe në intervistën për Supersport, u shpreh me lojtarët e rinj në grup, ekipi kurbinas është në rrugën e duhur për të arritur rezultate të mëdha.

lushkja

Gjendja e ekipit…

Kemi një ekip me lojtarë të rinj dhe shumë cilësorë. Po punojmë shumë që të vazhdojmë me këtë ritëm. Ndoshta me 2-3 afrime cilësore, jemi në rrugën e duhur.

Shumë lojtarë vijnë e ikin, por filozofia e Laçit nuk ndryshin…

Gjithmonë tek ne, grupi ka qenë në nivelin e duhur, dhe ajo na ka bërë të vazhdojmë kështu.

www.minuta90.com