Luks në zgjedhje për Edi Rejën, shikoni 4 formacionet alternative të Kombëtares

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 30, 2020 | 22:50


Luks në zgjedhje për Edi Rejën, shikoni 4 formacionet alternative të Kombëtares

Rinovime dhe konfirmime. Brezi i lojtarëve të Europianit kanë sezonin e tyre të pjekurisë sportive dhe po justifikojnë besimin e skuadrave respektive. Në Kombëtare vijnë me formë, gola të shënuar si dhe eksperiencën e nevojshme për të ecur përpara në kompeticionet e ndryshme, fushata kualifikuese dhe Ligën e Kombeve.

kombetarja shqiperia

Nga ana tjetër, trajneri Reja vijon me fushatën e testimit dhe rinovimit të skuadrës. Të rinj si Kumbulla dhe Broja janë duke u imponuar me formën e tyre për të qenë pjesë e së ardhmes së afërt të Kombëtares.

Gjithashtu Endri Çekiçi apo edhe Lindon Selahi. Këtë herë, cilësinë dhe luksin e shton edhe prania e një lojtari të Barcelonës. Manaj vjen për herë të parë si i tillë në Kombëtare. “Panorama Sport” servir të paktën katër formacione alternativash për Kombëtaren. Me kohën, do të vijnë të tjera mundësi…

Formacioni1 logo

Formacioni2 logo

Formacioni 3 logo

Formacioni 4 logo

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/