Luftëtari për hakmarrje në “Elbasan Arena”, publikohen çmimet e biletave

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 17, 2018 | 17:06

Luftëtari për hakmarrje në “Elbasan Arena”, publikohen çmimet e biletave

Ekipi i Luftëtarit do të luajë ndeshjen e kthimit të vlefshme për eliminatoret e Europa Ligë këtë të enjte përballë letonezëve të Ventspils.

fc-luftetari-logo1

Ndeshja e parë përfundoi me shifrat 0-5 në favor të ekipit kundërshtar të Gjirokastritëve. Ndërkohë klubi bën dhe një njoftim për biletat e ndeshjes së kthimit që do të luhet në stadiumin “Elbasan Arena”. Bluzinjtë e teknikut Kostiç do të kërkojnë “hakmarrjen” në këtë sfidë.

37243133_10216793348886538_6348626069158887424_n

www.minuta90.com