Luçia Javorçekova nudo në “Instagram”, ish-çiklistja nuk përmbahet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 28, 2020 | 23:38


Luçia Javorçekova nudo në “Instagram”, ish-çiklistja nuk përmbahet

Luçia Javorçekova njihet si një ndër femrat më seksi të “Instagram”-it. Ish-çiklistja sllovake, e cila tashmë është pjesë e modelingut, vijon të mahnisë me fotot e publikuara në rrjetet sociale.

Lucia

Modelja seksi rishfaqet nudo, duke nxjerrë në pah linjat e saj perfekte. Bukuroshja njihet gjithashtu edhe si një fanse e futbollit, teksa shpeshherë është parë edhe në tribunat e stadiumeve.

Ish-ciklistja2 nudo ish-ciklistja foto hot Ish-sportistja 6545

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com