Lubani u largua për në Arabi, Turbina gjen trajnerin e ri brenda ditës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 16, 2019 | 17:00


Lubani u largua për në Arabi, Turbina gjen trajnerin e ri brenda ditës

Turbina e ka zëvendësuar menjëherë trajnerin e larguar Ergi Lubani.Stojku5

Gentjan Stojku do të jetë ai që do të zërë vendin e teknikut të larguar.

“Panoramas Sport”, bëri me dije se Lubani, mori një ofertë nga një Akademi në Arabi dhe u largua me konsensus nga Turbina.

Skuadra e Kategorisë së Parë nuk vonoi dhe e gjeti menjëherë zëvendësuesin, i cili është Gentjan Stojku, siç mëson gazeta.

/PANORAMASPORT.AL/

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com