“Luanim kundër kampionëve të botës”, Memushaj: Mund të bënim më mirë, ishin eliminatore pozitive…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 17, 2019 | 22:47


“Luanim kundër kampionëve të botës”, Memushaj: Mund të bënim më mirë, ishin eliminatore pozitive…

Ledjan Memushaj u aktivizua nga stoli në përballjen e sotme ndaj Francës. Në prononcimin pas sfidës, për mikrofonin e “RTSH”, futbollisti vlonjat u shpreh:

bandicam 2019-11-17 22-44-27-347

“Ishte një ndeshjen e vështirë. Luanim kundër kampionëve të botës. Mund të bënim më shumë. Pjesën e dytë bëmë diçka më mirë. Ishte atmosferë e bukur. Kishim dëshirë të bënim ndeshje të mirë. Nuk kemi bërë keq në eliminatore. Kemi luajtur bukur me Turqinë dhe Islandën. Ishin eliminatore pozitive”, u shpreh Memushaj.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com