Lopetegui ka një alternativë më shumë në sulm, Reali riblen sulmuesin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 28, 2018 | 20:57

Lopetegui ka një alternativë më shumë në sulm, Reali riblen sulmuesin

Reali Madridit duket se ka shumë besim te Mariano Diaz. Sulmuesi ka qenë pjesë e akademisë së Realit dhe është shitur verën e kaluar për shumën e 8 milionë eurove te Lioni.

diaz

Megjithatë, Florentino Perez është penduar dhe ka aktivizuar të drejtën e riblerjes. 22 milionë janë derdhur në arkat e francezëve dhe 25 vjeçari do të jetë përsëri në kryeqytetin spanjoll. Në garë për të ishte edhe Sevilia.





www.minuta90.com