“Look” i ri dhe forma bombastike, bashkëshortja e Çiçaritos “tërbon” fansat edhe pas lindjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 29, 2019 | 14:42


“Look” i ri dhe forma bombastike, bashkëshortja e Çiçaritos “tërbon” fansat edhe pas lindjes

Bashkëshortja e sulmuesit meksikan Javier Hernandez Çiçarito, duket më në formë se kurrë. 

Sara6663

Pavarësisht se u bë nënë duke sjellë një jetë një djalë, Sara Kohan, vazhdon të mahnitë fansat me format e saj bombastike.

Sara55

Modelja së fundmi ka ndryshuar edhe “look”-un duke u bërë bionde, teksa pamja e jashtme e saj nuk le vend për imagjinatë.

Cicarito

Së fundmi Sara ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto të nxehta, teksa nuk kanë munguar komentet për format e saj bombastike.

Sara dgfgfg 6654 Sara bashkeshortja e Hernandez

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com