Longo me një dyshim, Josa me të njëjtin ekip si ndaj Dinamos. Ja formacionet e mundshme të Kukësi-Laçi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 9, 2021 | 11:52


Longo me një dyshim, Josa me të njëjtin ekip si ndaj Dinamos. Ja formacionet e mundshme të Kukësi-Laçi

Trajneri Mirel Josa e ka të plotë grupin, ku me shumë mundësi ndaj Kukësit do t’i besojë formacionit që triumfoi ndaj Dinamos.

Laci-Kukesi55

Ndërsa dilema më e madhe e trajnerit të Kukësit, Diego Longo, sa i përket formacionit për sot është spanjolli De Lukas.

Lojtari vuan nga një dëmtim dhe nuk është stërvitur normalisht.

Italiani do të shpresojë tek riaftësimi në kohë. Nëse llogaritë nuk i dalin, atëherë pritet që në vend të De Lukasit të luajë Hila dhe Bytyçi në qendër të mbrojtjes.

KUK

LA

PANORAMASPORT.AL