Lojtari shkon në “reality show” pa lejën e drejtuesve, klubi e mëson kur e shikon në ekran

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 17, 2020 | 19:29


Lojtari shkon në “reality show” pa lejën e drejtuesve, klubi e mëson kur e shikon në ekran

Diçka e veçantë ka ndodhur me lojtarin e Oksford Sitit, Fin Tap, i cili ka shkuar në një “reality show” pa lejën e klubit.

finn-tapp-love-island_12byt7znbtn0i1ihpha8xs4ut8 (1)

Tap është një nga konkurrentët e “Love Island”, ku do të përpiqet të fitojë çmimin e madh.

Çdo gjë është në rregull, përveç klubit të tij, të cilët nuk dinin asgjë për këtë pjesëmarrje.

Te Oksfordi janë mahnitur nga kjo zgjedhje e lojtarit, teksa nëpërmjet një postimi në “Twitter”, i kanë uruar atij suksese.

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com