Lojtarë nga Çelsi dhe Bajerni, Dede shpall listën e U-19

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 15, 2019 | 11:26


Lojtarë nga Çelsi dhe Bajerni, Dede shpall listën e U-19

Trajneri i kombëtares U-19, Nevil Dede ka bërë publike edhe listën e lojtarëve që ka grumbulluar për sa i përket ndeshjes miqësore Shqipëri-Maqedoni. Në sy bien lotjarë nga kampionate te huaja si Anglia dhe Gjermania.  

9e91ce59-0d3b-424c-ac77-a7b3da774559
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com