Llapi goleadë me Ferizajn, Magani nderon në fund Starovën

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 1, 2018 | 19:02

Llapi goleadë me Ferizajn, Magani nderon në fund Starovën

Janë mbyllur në kampionatin kosovar dy ndeshje të javës së katërt. Skuadra e Llapit ka treguar gjithçka nga vetja duke shënuar plotë 5 herë në portën e Ferizajt dhe duke pranuar vetëm një gol prej tyre. Golat për skuadrën e Llapit u shënuan nga Januzi, Zhdrella me një dopietë, Bujar dhe Hajdari.

llapi

Ndërsa për skuadrën e Ferizajt goli i vetëm u shënua nga Berbatovci. Ndërsa në ndeshjen tjetër skuadra e drejtuar nga Sulejman Starova, Ferronikeli arriti një fitore shumë të rëndësishme por me shumë vështirësi përballë KF Ballkani. Goli i vetëm për Ferronikelin u shënua nga Magani në minutën e 92.

auto_FERRRR1433692893

www.minuta90.com