Liverpul zgjedh lojtarin më të mirë të sezonit, fituesi disi surprizë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 14, 2020 | 17:29


Liverpul zgjedh lojtarin më të mirë të sezonit, fituesi disi surprizë

Liverpul u shpall kampion i Premier Ligës pas 30 vitesh pritje. Të kuqtë zhvilluan një sezon të mirë pavarësisht se u eliminuan në Champions nga Atletiko Madrid.

hENDERSON

Së fundmi Liverpuli ka zgjedhur lojtarin më të mirë të sezonit. Disi surprizë fitues është shpallur kapiteni Xhordan Henderson. Titujt sa vijnë e shtohen për kapitenin e Liverpulit.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com