Liverpul pranë transferimit të mbrojtësit nga La Liga, e merr me kosto shumë të ulët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 5, 2020 | 16:58


Liverpul pranë transferimit të mbrojtësit nga La Liga, e merr me kosto shumë të ulët

Sipas “Bein Sport”, Liverpuli është shumë pranë arritjes së marrëveshjes me Aisa Mandi. Mbrojtësi algjerian ka bërë 29 paraqitje me Real Betisin këtë sezon në La Liga.

aisa mandi

Akordi mes klubeve thuhet se është arritur për shumën e 10 milionë eurove. Sigurisht që Mandi pritet të jetë rezervë tek Liverpuli dhe të rritet mes mbrojtësave të tjerë me përvojë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com