Stadiumi i boshatisur, shikoni çfarë ndodh në “Elbasan Arena” 1 orë para sfidës (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 14, 2019 | 19:40


Stadiumi i boshatisur, shikoni çfarë ndodh në “Elbasan Arena” 1 orë para sfidës (VIDEO)

Kur duhen afro 2 orë nga starti i sfidës mes Shqipërisë dhe Andorrës ka nisur hyrja e tifozëve në shkallët e stadiumit. Mësohet se afro 4 mijë kuqezinj do të jenë të pranishëm në shkallët e “Elbasan Arenës”.

Elbasan Arena tifozet

Ndërkohë që vlen për t’u theksuar se vazhdon shitja e biletave në sportelet pranë stadiumit, ku tifozët e interesuar për të siguruar një biletë nuk mungojnë.

Tifozet

Të dy kombëtares, si Shqipëria ashtu dhe Andorra kanë mbërritur në ambientet e “Elbasan Arenës”, teksa do të bëhen gati për duelin e sotëm.

19: 45 Stadiumi thuajse i boshatisur 1 orë para startit të sfidës!


VLADIMIR MEMA – PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com