Dinamo dhe Egnatia dhurojnë spektakël, por e mbyllin ndeshjen me rrjeta të paprekura

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 26, 2020 | 14:54


Dinamo dhe Egnatia dhurojnë spektakël, por e mbyllin ndeshjen me rrjeta të paprekura

Ka përfunduar në këto momente ndeshja mes Dinamos dhe Egnatias, e cila është mbyllur me rrjetat e paprekura.


bandicam 2020-01-26 14-51-35-999

Një ndeshje e cila dhuroi spektakël, me të dyja ekipet që kërkuan të merrnin fitoren, por nuk ia dolën. Të dyja ekipet kishin disa raste për shënim, me Egnatian që ishte më dominuese në pjesën e parë, ndërsa në pjesën e dytë, Dinamo kishte disa raste për të gjetur golin, por nuk u treguan të saktë para portës.

Në fund të dyja ekipet u pajtuan me barazimin, i cili për atë që të dyja ekipet dhanë në fushë ishte rezultati më i drejtë. Ndërkohë vazhdon mallkimi i Dinamos ndaj Egnatias, përballë të cilëve nuk njeh fitore që nga viti i largët 2005.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com