LISTAT E PLOTA/ Mbyllet merkato, ja të gjithë lojtarët e federuar për çdo ekip të Superiores

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 1, 2018 | 15:38

LISTAT E PLOTA/ Mbyllet merkato, ja të gjithë lojtarët e federuar për çdo ekip të Superiores

Ditën e djeshme, më 31 gusht, ishte edhe dita e fundit e lejuar për transferime për 10 klubet e Superiores, dhe tashmë, ato kanë dorëzuar edhe listat pranë FSHF, me lojtarët e federuar për edicionin 2018-2019. “Panorama Sport”, ju sjell të gjitha listat e plota të 10 ekipeve, me lojtarët që do të kenë në dispozicion.

 

flamurtari

kamzaa

teutaa

40463371_1879077745464645_2849987276530778112_n

kastrioti

partizani

lacii

skenderbeu

kukesi

tirana

www.minuta90.com