LISTA/ Ja 10 filmat më të bukur me futboll që mund t’i ndiqni gjatë kësaj kohe në shtëpi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 30, 2020 | 22:20


LISTA/ Ja 10 filmat më të bukur me futboll që mund t’i ndiqni gjatë kësaj kohe në shtëpi

Një këtë periudhë të vështirë izolimi, për shkak të Koronavirusit, një alternativë e mirë për të kaluar kohën janë edhe… filmat. Kësisoj,“Goal.com” ka përgatitur një listë prej 10 filmave më të mirë që kanë të bëjnë me futbollin.

top-10-football-films_uad549c4omoh1jkwhsf0ce7yl
Kjo është lista:

1. Escape To Victory (1981)

2. The Damned United (2009)

3. Bend It Like Beckham (2002)

4. Goal! (2005)

5. Mean Machine (2001)

6. The Football Factory (2004)

7. Air Bud: World Pup (2000)

8. The Arsenal Stadium Mystery (1939)

9. Looking For Eric (2009)

10. Shaolin Soccer (2001)

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com