LISTA E BESËLIDHJES/ Shumë të afruar dhe shumë të larguar, ja emrat e lojtarëve te skuadra lezhjane

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 4, 2022 | 18:42

LISTA E BESËLIDHJES/ Shumë të afruar dhe shumë të larguar, ja emrat e lojtarëve te skuadra lezhjane

Merkato e verës përfundoi dhe me skuadrat që kanë mundur që të përforcojnë kontigjentin me kualitet dhe cilësi në këtë sezon të ri futbollistik që ka startuar.

 

BRUKA BESELIDHJA

Besëlidhja ka afruar shumë lojtarë gjatë kësaj vere, por në të njëjtën kohë dhe ka larguar, duke provuar të gjitha shanset e saj për të luftuar për një vend në Superiore sezonin e ardhshëm.

LISTA E LOJTARËVE

beselidhja (1)

LISTA E TRANSFERIMEVE DHE LARGIMEVE

transferimet (1)

PANORAMASPORT.AL