LIGA E KONFERENCËS/ Tunden 23 herë rrjetat në 9 ndeshjet e darkës. Mësoni të gjitha rezultatet dhe renditjet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 27, 2022 | 23:21

LIGA E KONFERENCËS/ Tunden 23 herë rrjetat në 9 ndeshjet e darkës. Mësoni të gjitha rezultatet dhe renditjet

Ndeshjet e sotme të darkës në Ligën e Konferencës kanë dhuruar një numër të madh golash, pasi është tundur rrjeta 23 herë në vetëm 9 ndeshje që kishin mbetur pa u luajtur.

Europa-Conference-League-1

Në fushë ishte Ballkani që u mund nga Slavia Pragë dhe i dha praktikisht lamtumirën kualifikimit, teksa kreun e grupit e mori skuadra që është mundur më parë nga kosovarët, Sivaspor.

Ndër rezultatet surprizë të mbrëmjes së sotme është humbja në shtëpi me shifrat 2-3 e Molde përballë Djugarden, ashtu si edhe barazimi 2-2 mes Bazelit dhe Zalgiris.

REZULTATET

GRUPI A
Harts-RFS 2-1

sdfdfdsfsdfdsf

GRUPI B
Uest Hem-Silkeborg 1-0

asdsadsadsadasd

GRUPI E
Dnjipro1-Apollon 1-0

asdasdasdsadsda

GRUPI F
Molde-Djugarden 2-3
Shemrok Rovers-Gent 1-1

asdasdasdasdsddd

GRUPI G
Ballkani-Slavia Pragë 0-1
Sivaspor-Kluzh 3-0

dfgsdfsdfsdfsdfdfs

GRUPI H
Bazel-Zalgiris 2-2
Slovan Bratislava-Pjunik Jerevan 2-1

sdsdsadsads

PANORAMASPORT.AL